Biuro rachunkowe TAX FREE Finanse i Księgowość w obecnym kształcie zaczęło funkcjonować w 2008 roku.

Naszą działalność prowadzimy na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 17696/2007 wydanego przez Ministerstwo Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Przygodę z rachunkowością rozpoczynaliśmy w biurach rachunkowych naszych starszych kolegów, szlifowaliśmy swoje umiejętności na samodzielnych stanowiskach w przedsiębiorstwach z różnych branż.

Wieloletnia praca pozwoliła nam zdobyć odpowiednie doświadczenie, aby wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzenie księgowości naszych klientów.

W ciągu ostatnich lat podjęliśmy współpracę zarówno z przedsiębiorcami, którzy pierwszy raz uruchomili swój biznes, jak i z partnerami, którzy od wielu lat prowadzą działalność.

Prowadzimy księgowość firmom rodzinnym, spółkom z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Pomagamy prowadzić działalność organizacjom pozarządowym.

Wspieraliśmy początkujących w trudnych chwilach oraz stabilizowaliśmy sytuację u klientów z bagażem doświadczeń. Służyliśmy radą i doświadczeniem, co zaowocowało zadowoleniem naszych klientów.

Biuro Rachunkowe - to wiedza i doświadczenie będące gwarancją bezpieczeństwa Państwa interesów.

Pomyślność biznesu naszych Klientów zawdzięczamy długofalowej współpracy opartej na szacunku, zaufaniu, komunikacji i wzajemnym zrozumieniu.